POROZMAWIAJMY O AUTYZMIE – SPOTKANIE I PREZENTACJA – WSTĘP BEZPŁATNY

POROZMAWIAJMY O AUTYZMIE – SPOTKANIE I PREZENTACJA – SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcji  i spotkaniu na temat autyzmu. Prezentację poprowadzi pani Izabela Chwil – Szczęsna, prywatnie mama dzieci autystycznych, członek Krajowego Towarzystwa Autyzmu, członek Stowarzyszenia na rzecz dzieci z autyzmem „Zacisze”.

Wstęp bezpłatny, zapisy nie są konieczne.

To okazja, by nie tylko porozmawiać o autyzmie, ale także uzyskać praktyczne informacje gdzie i kiedy udać się po pomoc i wsparcie.

11.06.2026 czwartek, od godziny 18.30 do 19.45.

CZDK